Hakkımızda

Palmix Yapı Kimyasalları, alanında uzman kadrosu ve gelişmiş makine parkuru ile ürünlerini kalite standartlarında üretmektedir. Gelişen teknoloji ile uyum sağlamakla birlikte ürünlerinin gelişiminde mühendislik ve laboratuvar alt yapısını yatırımlarını sürdürmektedir. Ürün yelpazesini geliştirerek attırmayı hedeflemekte doğru analiz doğru üretim methotu ile çalışmakta laboratuvar ortamında yapmış olduğu analizler ve AR-GE çalışmaları ile hataya sebebiyet vermemektedir. Ürünlerini güvenle Türkiye’nin hemen her noktasında ki bayi ağı ile ısı yalıtımı, su yalıtımı, seramik, tamir onarım ürünleri ile birlikte yapı sorunlarının çözümler üretmekte, ürünlerle ilgili yaşanabilecek herhangi bir sorunda uzman teknik kadromuzla birlikte destek çözümlerini sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimize üretmiş olduğumuz ürünlerin doğru kullanımı ile ilgili gerekli eğitim ve seminerler vermekte bu doğrultuda müşterilerini bilinçlendirmektedir.

Kalite Anlayışımız

Müşterilerimizin bugün ve yarın ki ihtiyaçlarını uygun fiyat ve kalitede karşılayan, çevreye duyarlı ürün ve satış sonrası hizmetleriyle, çalışanlarının katılımıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sektöründe, ortaya koyduğu fark ile büyüyen, güçlü ve saygın marka bilinirliği dünya çapında gösterilen üretim şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Sektöründe İhtiyaç Duyulan Ürünleri Geliştirerek Sağlamak. Araştırma – Geliştirme ve mühendislik çalışmaları esas almak; müşterinin başarısını garantiye almak ve beklentilerinin üzerinde sonuçlar elde etmek, Tesis, üretim faaliyetleri ve ürünlerimizin çevreye olumsuz etkisini en aza indirmek amaçlı sürekli iyileştirme ve gelişmeler yapmak.